Заголовок сторінки

Шановні ветерани, учасники та діти війни! Низько вклоняємося кожному з вас – усім, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття.
Внесок українського народу у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити: понад 9 мільйонів осіб було забрано з України до радянських Збройних Сил, близько 4 мільйонів з них полягли у запеклих боях, рятуючи світ від нацистського поневолення. 

Український народ завжди прагнув миру і добросусідства. Проте,  нажаль, битва українців за незалежність та територіальну цілісність, за перемогу триває і донині.
 
– Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб і ми на мирній землі виховували дітей, раділи успіхам та досягненню цілей. Важливо пам’ятати, гідно вшановувати визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та увіковічувати пам’ять загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності. Ми розуміємо, що правда на боці того, хто захищає свою землю. І це робить нас сильнішими. Це запорука неминучості нашої перемоги як тоді, так і сьогодні. Глибока подяка всім захисникам рідної землі. Шануймо Героїв! Пам’ятаймо, щоб ніколи знову…, – сказав голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.
Закрыть