Заголовок сторінки

Шановні електропостачальники електричної енергії!

Відповідно до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2118 Тимчасовий порядок визначення обсягів купівлі електричної енергії на оптовому ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу на перехідний період до дати початку дії нового ринку електричної енергії, інформуємо Вас про внесення змін до Публічного договору приєднання. Ознайомитись з новою редакцією договору можна за посиланням
 
На даний час ПАТ "Черкасиобленерго” здійснює всі можливі заходи щодо вдосконалення договірної дисципліни з електропостачальниками, яким надано послугу з розподілу електричної енергії на території провадження господарської діяльності Оператора системи розподілу, в зв’язку з чим, Товариством розроблено проект додаткової угоди до укладених договорів електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії. Ознайомитись з даною угодою можна за посиланням.  

ПАТ "Черкасиобленерго” просить із розумінням віднестися до розгляду даного звернення та оперативно провести процедуру підписання вищевказаних договорів та додаткових угод.
 
Дякуємо за співпрацю.
Закрыть