Заголовок сторінки

Відкрите обговорення необхідності змін тарифів ПАТ «Черкасиобленерго» на послуги з розподілу електричної енергії з 1 січня 2020 року відбулося сьогодні у головному офісі Товариства.Участь в обговореннях взяли керівний склад ПАТ «Черкасиобленерго», представники органів державної влади, голова і виконавчий директор Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців та представники підприємств Черкащини.
У термін з 12 по 26 вересня 2019 року, на виконання пункту 2.1 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ПАТ «Черкасиобленерго» приймало пропозиції та зауваження щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік, розрахованих відповідно до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175.
У ході обговорень були розглянуті усі доцільні і обґрунтовані пропозиції та зауваження, прийняті відповідні рішення. За результатами обговорення було складено Протокол відкритих обговорень, який після оформлення надано до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг для розробки проекту рішення НКРЕКП щодо встановлення структури та рівнів тарифів, за результатами якого будуть встановлені та затверджені тарифи ПАТ «Черкасиобленерго» на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік.
Нагадуємо, що тарифи на послуги з розподілу електроенергії в Україні встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Завантажити Протокол засідання Комісії щодо відкритого обговорення перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПАТ "Черкасиобленерго" на 2020 рік

Закрыть