Заголовок сторінки

Фахівці ПАТ «Черкасиобленерго» активно працюють над тим, щоб поліпшувати якість та надійність електропостачання.

(Новий трансформатор, встановлений на підстанції "Магніт")

Але тривалий занепад Товариства попередніх років, виведення сотен мільйонів гривень з компанії у 2015-2016 роках відобразилися у занедбаному стані електричних мереж та великогабаритного устаткування, спецтехніки, обладнання, будівель і відсутності матеріалів, реманенту, палива та спецодягу.

(Старий трансформатор, що відпрацював 50 років)

Нині підприємство відновлюється, проводиться оновлення електромереж та відповідного устаткування. Так на підстанції «Магніт» відбулася заміна трансформатора, який є стратегічним джерелом живлення для Канівського району.
– Для нас це значима подія. Пошкоджений трансформатор, який було замінено, відпрацював 50 років. Обладнання, можна сказати, було зношене. Це один з етапів оновлення наших електромереж. Даний трансформатор дозволить забезпечити безперебійним постачанням електроенергії практично увесь Канівський район і місто Канів, що у свою чергу призведе до покращення соціального статусу міста, його мешканців - користувачів електроенергії, – розповів директор технічний ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Заврін.
- Заміна силового трансформатора на підстанції «Магніт» у місті Канів - це один із заходів, інвестиційної програми 2019 року. Перший розділ інвестиційної програми називається Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання. Крім заміни трансформатора, передбачено у цьому році також реконструкція повітряних ліній 35 кіловольт Мельники – Худоліївка, з заміною елементів опор і проводів, а також два об’єкти - повітряні лінії 0,4 кіловольта у населених пунктах село Вікторівка Маньківського району та Білозір’я Черкаського району, де будуть змінені опори та існуючі неізольовані проводи на ізольовані. Ще передбачена цим розділом закупівля та встановлення матеріалів для впровадження обліку на фасадах будинків. Інвестиційна програма 2019 року передбачає заходи зі зниження нетехнічних втрат, закупівлю та встановлення однофазних та трифазних лічильників. Також, в планах модернізація автоматизованих систем технологічного управління та керування, і в цьому році профінансовано механізацію двох підстанцій у Тальнівському районі. Виконання всіх цих заходів, а також інших, зазначених в інвестиційній програмі, направлені на підвищення надійності та якості електрозабезпечення споживачів Черкаській області, - зазначив директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Бращенко.

На запуску нового трансформатору був присутній міський голова Канева Ігор Ренькас. Він оглянув встановлене обладнання та висловив щиру подяку працівникам Товариства.
- Ми знаємо, що старий трансформатор простояв 50 років. Якраз 50 років тому будувалася Канівська ГЕС, будувалися нові підприємства. Після його виходу з ладу була велика небезпека для міста. Тепер, дякуючи ПАТ «Черкасиобленерго», ми нарешті отримали новий трансформатор. Проте, це не все. За останні два роки, дякуючи нашій співпраці, були замінені всі опори електропередач по місту, замінені трансформатори, тощо. Це все енергетична безпека нашого міста, і це важливо, - висловився Ігор Ренькас.
- Раніше послаблена система живлення Канівського району не давала можливості резервування електрики від двох підстанцій - «Канів» і «Магніт». Радий, що нарешті цей період ми пройшли, і в нас на сьогодні є можливість надійно забезпечувати користувачів електроенергією потрібної потужності. Крім того, можемо і нових споживачів, що останнім часом з’являються, охопити якісною послугою, - наголосив директор Канівського РЕМ Олег Ярошинський.
ПАТ «Черкасиобленерго» і надалі працюватиме над удосконаленням своїх послуг, модернізацією устаткування та покращенням комфорту споживачів і працівників Товариства.

Закрыть