Заголовок сторінки

Навчатися за найсучаснішими програмами та на новітньому обладнанні. Таку можливість відтепер матимуть не лише працівники ПАТ «Черкасиобленерго», а й громадяни, які перебувають на обліку у районних філіях Черкаського обласного центру зайнятості та у Черкаському міському центрі зайнятості.Все – в рамках співпраці з Черкаською обласною службою зайнятості та ПАТ «Черкасиобленерго». Днями в приміщенні Навчального центру відбулася робоча зустріч за участю директора з управління персоналом Товариства Надії Братаніч, директора навчального центру Товариства Дмитра Галата та представників обласної служби зайнятості: заступника директора Марини Сорокіної, директора Черкаського міського центру зайнятості Оксани Щербак та заступника начальника відділу організації профнавчання Інни Влізько.

Під час зустрічі присутні переконались, що завдяки осучасненню навчального центру учні зможуть отримати якісну підготовку, необхідні знання і уміння, підкріплені практичними навичками.Навчальний центр має тренінговий блок з сучасним обладнанням, лабораторію моделювання та аналізу виробничих ситуацій в енергетиці, кімнати для відпочинку, тобто створені усі умови задля якісного отримання знань.Директор з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» Надія Братаніч зазначає, що Товариство завжди дбає про кваліфікованість та розвиток персоналу, тож кожен, хто проходитиме навчання, в майбутньому зможе стати і працівником ПАТ «Черкасиобленерго».- Товариством отримана ліцензія з надання освітніх послуг з професійно-технічного навчання на виробництві за 13-ма професіями. Серед них електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній, електрогазозварник, зварник та інші, - розповіла Надія Петрівна.

За словами директора навчального центру ПАТ «Черкасиобленерго» Дмитра Галата, найбільш актуальною та базовою є професія електромонтера з експлуатації розподільних мереж. Адже є відомчі лінії, які також повинні обслуговуватись і бути в належному стані.

- Ми даємо теоретичну підготовку і первинну практичну підготовку, щоб працівники наочно змогли побачити, як виконуються експлуатаційні роботи в розподільних мережах, - розповів Дмитро Володимирович.

Підсумком зустрічі також стали пропозиції з розвитку соціального партнерства, подальшого поглиблення профорієнтаційної роботи, організації дуальної освіти і практичного навчання безробітних задля задоволення кадрових потреб не лише у системі ПАТ «Черкасиобленерго», а й в інших сферах діяльності регіону.

Закрыть