Заголовок сторінки

У головному офісі ПАТ «Черкасиобленерго» пройшла підсумкова нарада трудового колективу компанії щодо виконання Колективного договору Товариства за 2020 рік.На конференції зібрались представники всіх підрозділів компанії, аби представити результати роботи та підсумувати виконання Колективного договору за 2020 рік. Напередодні були проведені збори у всіх філіях Товариства, проаналізовані показники компанії та запланована робота на наступні роки.

Учасники конференції відзначили, що адміністрація ПАТ «Черкасиобленерго» взаємодіяла зі структурними підрозділами на підставі законів України, чинних нормативних актів, Статуту, Положень про структурні підрозділи та усіляко сприяла виконанню положень Колективного договору та ефективній фінансово-економічній діяльності підприємства.

Директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ «Черкасиобленерго» Бращенко Олександр Вікторович доповів, що у 2020 році окрім вирішення поточних питань, Товариству довелось змобілізувати зусилля і на недопущення поширення коронавірусної хвороби. Втім загальний показник усіх філій та підрозділів свідчить про позитивну динаміку роботи Товариства.

- Колективний договір ПАТ «Черкасиобленерго», укладений терміном на 5 років, передбачає пільги, компенсації та розширені соціальні гарантії для працівників Товариства. Так, загальний прибуток Товариства за звітний період виріс до 12,5 мільйонів гривень. Фінансування Інвестиційної програми та капітальних ремонтів збільшилося більш ніж на 35% у порівнянні з 2019 роком. Все це свідчить про якісну роботу кожного працівника та безпосередньо адміністрації Товариства, - розповів Олександр Бращенко.

Під час зустрічі присутні наголосили на тому, що підприємство активно проводило розчистки ліній електропередачі, технічне обслуговування устаткування, здійснювався ремонт електромереж, будівництво нових ліній та оновлення старих.

Значно поліпшились умови праці, проведені поточні та капітальні ремонти у приміщеннях філій. Колектив забезпечений усім необхідним для якісного виконання своїх обов’язків: спецодягом, реманентом, паливом.

Про успішне виконання поставлених перед Товариством завдань свідчить те, що у 2020 році ПАТ «Черкасиобленерго» посіло 5-те місце в рейтингу компаній-операторів системи розподілу за показниками якості електропостачання SAIDI.Голова профспілкового комітету Олександр Чорний також зауважив, що Товариство продовжує успішно виконувати свої обов’язки.

- Одним із досягнень Товариства у 2020 році стало підвищення працівникам заробітної плати з 1 лютого на 25%. Середньомісячна заробітна плата працівників Товариства за 2020 рік становить 14631 грн. Рівень середньої заробітної плати у 2020 році в Товаристві вищий на 31,5% за рівень заробітної плати по промисловості Черкаської області і на 14,7% від середньої заробітної плати по промисловості України за аналогічний період. Задля цього доклав зусилля і безпосередньо профспілковий комітет своїми неодноразовими перемовинами з НКРЕКП, - розповів Олександр Чорний.

Незважаючи на карантинні заходи, крім виробничих завдань в повному обсязі виконувались соціальні гарантії Товариства.

Так, за 2020 рік видано матеріальну допомогу працівникам та пенсіонерам ПАТ «Черкасиобленерго» на суму більше ніж 1 млн. 200 тис. грн.

Грошовими коштами були відзначені колеги, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, профкомом виплачено непрацюючим пенсіонерам – ліквідаторам та вдовам – 78 000 грн.

У частині режиму праці та відпочинку адміністрація забезпечує дотримання встановлених законодавством норм тривалості робочого дня, обідньої перерви, компенсації за роботу у вихідні та святкові дні. Надаються додаткові відпустки працівникам, зайнятим на роботах із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці. Також надаються щорічні додаткові відпустки за особливий характер роботи працівникам Товариства з ненормованим робочим днем.

Важливим є і те, що люди, які працюють у ПАТ «Черкасиобленерго», мають можливість щорічно оздоровлюватися на базах відпочинку підприємства «Енергетик» та «Сонячна». А ті, які працюють у компанії понад десять років – відпочивають там безкоштовно.

- На жаль, через відповідну постанову Кабінету Міністрів щодо коронавірусної хвороби дитяче оздоровлення не проводилось. Також через дії карантинних заходів не проводилась ХХ – ювілейна обласна Спартакіада, втім вона перенесена на 2021 рік і ми сподіваємось, що її вдасться провести, - зазначив голова профспілкового комітету Олександр Чорний.

За результатами конференції делегати оцінили роботу адміністрації та профспілкового комітету Товариства по виконанню Колективного договору за звітний період як «Добре».

Закрыть