Заголовок сторінки

Профспілковий комітет ПАТ «Черкасиобленерго» піклується про добробут, здоров’я та спортивно-пізнавальне дозвілля працівників, які є членами профспілки Товариства. За чотири місяці 2021 року первинна профспілкова організація у повному обсязі виконала низку соціальних гарантій, передбачених Колективним договором підприємства і сьогодні продовжує активну співпрацю із кожним, хто потребує допомоги чи піклування.За словами голови первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександра Чорного з січня по квітень 2021 року 119 працівників ПАТ «Черкасиобленерго» отримали матеріальну допомогу на суму 879 700 гривень без врахування відрахувань.

– Протягом січня-квітня 2021 року профспілковий комітет ПАТ «Черкасиобленерго» отримав 62 заяви від працівників Товариства на отримання матеріальної допомоги в зв’язку з тяжким фінансовим станом на лікування. Усі заяви були розглянуті та була надана матеріальна допомога. Крім того, у цей період, згідно рішення Правління та профспілкового комітету розглянуто 57 заяв особливо потребуючих працівників та надано допомоги, без врахування відрахувань, розповів голова первинної профспілкової організації.

Традиційно Товариство вітає своїх працівників зі святами, зокрема до Новорічного свята 2021 року всім дітям компанії віком до 15 (включно) років, профспілковим комітетом були вручені новорічні подарунки. В структурних підрозділах ПАТ «Черкасиобленерго» при підтримці профкому Товариства для дітей працівників були проведені «Новорічні ранки».

– Цьогоріч урочисто і креативно привітали жіночий колектив зі святом весни – 8 березня. Адміністрація надавала грошову винагороду, профком – квіти, подарункові цукерки та вітальні листівки, - розповів Олександр Чорний.

Не забули і про непрацюючих пенсіонерів, вдов, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Їх відзначили грошовими коштами, загальна сума яких склала 77 тисяч гривень.

За результатами конференції трудового колективу ПАТ «Черкасиобленерго» по виконанню Колективного договору на 2019-2023 роки, делегати оцінили роботу адміністрації та профспілкового комітету Товариства – «Добре».

– Ми постійно поліпшуємо зміст колективного договору. На конференції були ухвалені доповнення до п.6.6.1.3. колдоговору, а саме «Відшкодувати кожному працівнику Товариства, який працює за професією «контролер енергонагляду», кошти на придбання двох пар взуття два рази на рік, зауважує Олександр Григорович.

Незабаром розпочнеться сезон оздоровлення та відпочинку, тож щоб поліпшити комфорт і затишок, триває активна робота з підготовки обох баз Товариства «Сонячна» та «Енергетик», проведені ремонтно-відновлювальні роботи.

Нагадаємо, що бази забезпечені усім необхідним для відпочинку. Минулоріч були закуплені нові ліжка, матраци, постіль, посуд. Для активного відпочинку та дозвілля на базах є столи для настільного тенісу та більярду, велосипеди, човни, зали з плазмовими телевізорами та караоке, дитячі ігрові майданчики – все для того, аби цікаво та з користю відпочити у родинному колі. На «Енергетику» створили ще й майданчики для пляжного волейболу і міні-футболу.

Пандемія внесла свої корективи у спортивне життя Товариства. Минулого року через карантинні обмеження не проводилась ХХ – ювілейна обласна Спартакіада ПАТ «Черкасиобленерго». Але сподіваємося, що епідеміологічна ситуація поліпшиться і цього року ми продовжимо нашу спортивну традицію Товариства.

Бажаємо нашим працівникам міцного здоров’я, добробуту, професійних успіхів та досягнень, розвитку і процвітання нашому Товариству.

Закрыть