Заголовок сторінки

З нагоди державного свята Дня захисників і захисниць України колектив ПАТ «Черкасиобленерго» урочисто привітав своїх колег-воїнів, які мужньо оберігали територіальну цілісність нашої держави на сході країни.У актовому залі апарату управління ПАТ «Черкасиобленерго» зібрались керівництво Товариства та первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго», працівники служб та відділів, щоб вшанувати подвиг героїв усіх часів, які відстоювали і продовжують боронити нашу свободу та незалежність. Дані заходи відбулися у всіх структурних підрозділах Товариства.

- Для кожного українця дуже важливо пам’ятати та шанувати свою історію, щоб будувати успішне майбутнє – сильну та заможну країну. Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» пишається тим, що у нашому Товаристві працюють справжні воїни. В цей день хочеться низько вклонитися нашим захисникам. Особисто від себе та від всього колективу ПАТ «Черкасиобленерго» висловлюю глибоку вдячність і повагу вам та усім українським воїнам. Бажаю міцного здоров’я, миру, добра та перемог,- звернувся до присутніх під час урочистостей голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

На жаль, не усі, хто брав участь у бойових діях на сході, повернулися у свої родини. Так, наш колектив втратив свого працівника Смілянської філії Андрія Горбенка. Він - легендарний «кіборг», який віддав своє життя, тримаючи оборону Донецького аеропорту.Хвилиною мовчання працівники Товариства вшанували пам’ять усіх героїв, побратимів та усіх, хто загинув, боронячи свою країну.- 14 жовтня - день слави та пам'яті українських воїнів усіх часів. Пам’ятаємо кожного, хто загинув за Україну. Дякуємо кожному, хто воював та воює за неї. Нехай з нами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої великої України,- зазначив у своєму вітальному слові голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний.В ПАТ «Черкасиобленерго» працює 150 енергетиків, які мають почесний статус учасника бойових дій. З нагоди свята їм вручили подарунки та матеріальну допомогу по 1000 гривень, вдові загиблого працівника Смілянської філії Товариства Тетяні Володимирівні Горбенко – 5000 гривень.Також додаткові виплати отримали непрацюючі пенсіонери Товариства, які мають статус ветеранів війни.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» щиро вдячний своїм воїнам-захисникам. Слава героям! Україна – понад усе!

Закрыть