Заголовок сторінки

У головному офісі Товариства відбулась конференція колективу ПАТ «Черкасиобленерго» щодо виконання Колективного договору за 2021 рік та перше півріччя 2022 року. Участь у ній взяли представники адміністрації ПАТ «Черкасиобленерго» та делегати відокремлених підрозділів і філій Товариства. Також на заході був присутній голова Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики Олександр Молдованов.Так, Колективний договір ПАТ «Черкасиобленерго» на 2019-2023 роки передбачає пільги, компенсації та розширені соціальні гарантії для працівників Товариства. Незважаючи на складні обставини, у яких нині перебуває держава, підприємство не припинило виконання Колективного договору.

Учасники конференції розглянули та підсумували виконання виробничих, трудових і соціально-економічних зобов’язань згідно Колективного договору та запланували завдання на наступний період.

За словами директора з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» Надії Братаніч за 2021 рік  чистий прибуток Товариства склав 13,5 мільйонів гривень, що на 8,2% більше ніж за 2020 рік.

Рівень середньої заробітної плати за 2021 рік вищий на 25,9% за рівень заробітної плати по промисловості Черкаської області, і на 9,4% – від середньої заробітної плати по промисловості України.

Показником високої лояльності трудового колективу та його відповідального ставлення до роботи є коефіцієнт плинності кадрів, який в 2021 році був найнижчим за останні чотири роки і становив 0,06.

В 2021 році в Товаристві проводились ремонти будівель та споруд в структурних підрозділах, закінчено ремонт та реконструкцію ВСП «Уманські енергетичні мережі». У всіх відновлених приміщеннях встановлено нові меблі та оргтехніку. Також  проводились роботи з благоустрою території підрозділів. Але через повномасштабне вторгнення росії в Україну роботи в цьому напрямку довелося призупинити.В період світової пандемії в ПАТ «Черкасиобленерго» вживаються всі доступні заходи для попередження розповсюдження та боротьби з вірусом COVID-19. Так, всі працівники підприємства забезпечені індивідуальними засобами захисту, приміщення підрозділів компанії облаштовані санітайзерами, збільшено кількість санітарних профілактичних заходів – прибирань, дезінфекцій, проведено безкоштовне добровільне щеплення працівників вакциною Pfizer-BioNTech, що дозволило в разі хвороби перенести її в легкій формі. Продовжена співпраця ПАТ «Черкасиобленерго» зі страховою компанією «ВАРТО»: відповідно до програми «ЗАХИСТ СOVID ТА ГРВІ» – застраховано за рахунок Товариства 2900 працівників; по програмі  "БАЗОВА" виявили бажання застрахуватись 970 працівників.  За цими програмами була надана допомога майже на 500 тисяч гривень.

В звітний період проводиться реорганізація структурних підрозділів на виконання Закону України «Про місцеве самоврядування» та Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів». Турбуючись про працівників та їх сім’ї, дана реорганізація проходить без скорочення штатної чисельності.

Товариство дбає про своєчасну виплату заробітної плати та сплату податків, соціальних платежів, що дає змогу поповнювати місцевий та державний бюджети.Товариством сплачено 171,5 мільйонів гривень податків та соціальних виплат, виконання Інвестиційної програми склало 37,5 мільйонів гривень. Значні кошти надходили від Товариства на підтримку Збройних Сил України та Територіальної оборони,- зазначила Надія Братаніч.За І півріччя 2022 року на соціальні гарантії, пільги, компенсації  та матеріальну допомогу працівникам було спрямовано 11,76 мільйонів гривень (за 2021 рік – 11,5 мільйонів гривень). За період воєнного стану працівникам, які мобілізовані та виконують громадянський обов’язок – захищають Україну від ворога, виплачено 7,21  мільйонів гривень матеріальної допомоги. Нині кожному із цих працівників щомісячно продовжуються такі виплати у розмірі 10 тисяч гривень.

Також вона наголосила, що відповідно до статті 11 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» на період воєнного стану дія окремих положень Колективного договору може бути зупинена за ініціативою роботодавця, але позиція голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука – при можливості зберегти всі умови Колективного договору.

Як розповів голова профспілкового комітету ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний протягом звітного періоду Товариство виконувало всі свої функціональні повноваження.Зокрема продовжилась виплата матеріальної допомоги. Так, допомогу отримали ветерани і непрацюючі пенсіонери до Дня енергетика, працівники та пенсіонери Товариства, також працівники та непрацюючі пенсіонери згідно заяв за рішенням Правління. Загалом сума матеріальної допомоги від профспілкового комітету за 2021 рік склала понад два мільйони гривень. За період першого півріччя 2022 року аналогічні категорії працівників отримали 654 тисячі гривень. Приємно, що у 2021 році нам вдалось оздоровити 215 дітей працівників Товариства, на це профспілковим комітетом було витрачено 1 мільйон 500 тисяч гривень,- розповів Олександр Чорний.

Учасники конференції вдячні Збройним Силам України та усім захисникам, які боронять державу. Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» стабільно працює над виконанням своїх завдань та спільно, кожен на своєму місці робить вклад у перемогу.

Вдячність за злагоджену роботу працівників Товариства висловив голова Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики Олександр Молдованов. Хочу подякувати колективу за сумлінну працю, добросовісне виконання своїх обов’язків та якісне надання послуг з розподілу електричної енергії споживачам. Окрема вдячність голові правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олегу Самчуку за те, що приділяє увагу цьому важливому документу – Колективному договору, який регламентує відносини між Товариством та його працівниками, прокоментував Олександр Молдованов.

Працівники забезпечені усім необхідним для якісного виконання своїх обов’язків: спецодягом, обладнанням, технікою, паливом, продовжують виконання розчистки трас повітряних ліній, планові та капітальні ремонти енергомереж, приміщень Товариства.За результатами конференції делегати оцінили роботу адміністрації та профспілкового комітету Товариства по виконанню Колективного договору за 2021 рік як «Добре», а за перше півріччя 2022 року як «Задовільно». Усі учасники заходу одноголосно підтримали проект протоколу загалом.

Закрыть