Заголовок сторінки

У Товаристві відбулась нарада щодо роботи первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» в умовах дії адміністративної реформи в Україні. Участь у ній взяли голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний, заступник голови первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Мулявка, а також представники профспілки філій та підрозділів Товариства.Учасники наради ухвалили рішення щодо роботи в умовах нової організаційної структури відокремлених структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго» та окреслили ряд завдань, які необхідно виконати. Крім того звернули увагу на роботу профспілкового комітету в умовах воєнного стану в Україні.

Нарада проходила у два етапи. Зокрема проведена зустріч у місті Звенигородка на базі відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» за участі голів профспілок Лисянської, Тальнівської, Катеринопільської та Шполянської філій ВСП «Звенигородські енергетичні мережі».

Також захід провели у місті Золотоноша на базі відокремленого структурного підрозділу «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» за участі голів профспілок Драбівської та Чорнобаївської філій ВСП «Золотоніські енергетичні мережі».

- З метою реалізації реформи у Товаристві видані накази щодо нової організаційної структури відокремлених структурних підрозділів «Звенигородські енергетичні мережі» та «Золотоніські енергетичні мережі». Були обговорені питання адміністративного менеджменту, ведення виробничо-господарської діяльності. Також ми вирішили питання організаційної і практичної роботи профспілок в умовах воєнного стану,- розповів голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний.

Профком Товариства і надалі продовжуватиме забезпечувати усі соціальні гарантії працівникам та ветеранам підприємства згідно Колективного договору ПАТ «Черкасиобленерго», а також виконувати всі необхідні виробничі завдання. Крім того, заради якнайшвидшої перемоги надаватиме підтримку та допомогу Збройним Силам України.

Закрыть