Заголовок сторінки

Керівники структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго»


№ п/п Назва структурного підрозділу або відокремленого структурного підрозділу Актуальна інформація щодо місцезнаходження відокремленого структурного підрозділу Актуальна інформація щодо керівника відокремленого структурного підрозділу Телефон
1. Городищенський РЕМ вул.Кожедуба, 26а, м.Городище

Барабаш Олександр Миколайович

2-02-90 kanc_gr@obl.ck.energy.gov.ua
2. Драбівський РЕМ вул.Васильченка,71, смт.Драбів

Бзенко Вадим Петрович

30-5-16 kanc_db@obl.ck.energy.gov.ua
3. Жашківський РЕМ вул.Лікарняна,34, м.Жашків

Орищук Сергій Петрович

6-00-22 kanc_js@obl.ck.energy.gov.ua
4. Звенигородський РЕМ вул.Героїв Небесної Сотні,87, м.Звенигородка

Скобленко Олександр Григорович

2-25-60 kanc_zv@obl.ck.energy.gov.ua
5. Золотоніський РЕМ вул.Богодухівська,43, м.Золотоноша

Середа Олександр Іванович

5-22-98 kanc_zl@obl.ck.energy.gov.ua
6. Кам’янський РЕМ вул.Петра Василини,8, м.Кам’янка

Коновалов Василь Васильович

6-15-57 kanc_km@obl.ck.energy.gov.ua
7. Канівський РЕМ вул.Енергетиків,110, м.Канів

Ярошинський Олег Володимирович

3-83-30 kanc_kn@obl.ck.energy.gov.ua
8. Катеринопільський РЕМ вул.Черкаська,1, смт.Катеринопіль

Ткаченко Валерій Васильович

2-22-74 kanc_kt@obl.ck.energy.gov.ua
9. К.-Шевченківський РЕМ вул.Правобережна, 80, м.К.-Шевченківський

Соловей Олег Васильович

2-46-76 kanc_ks@obl.ck.energy.gov.ua
10. Лисянський РЕМ п-т.Бужанський,43, смт.Лисянка

Грицюк Володимир Феодосійович

6-24-57 kanc_ls@obl.ck.energy.gov.ua
11. Маньківський РЕМ вул.В.Липинського,69а, смт.Маньківка

Шумовський Олександр Вікторович

6-24-92 kanc_mk@obl.ck.energy.gov.ua
12. Монастирищенський РЕМ вул.Соборна,134, м.Монастирище

Чекман Олександр Сергійович

2-56-07 kanc_mn@obl.ck.energy.gov.ua
13. Смілянський міський РЕМ вул.Мазура,10, м.Сміла

Вітер Руслан Олегович

2-46-00 kanc_smg@obl.ck.energy.gov.ua
14. Смілянський РЕМ вул.Енергетиків,4, с.Костянтинівка

Дорошенко Віктор Миколайович

4-21-68 kanc_sm@obl.ck.energy.gov.ua
15. Тальнівський РЕМ вул.Гагаріна,68, м.Тальне

Пашковський Юрій Володимирович

3-09-60 kanc_tn@obl.ck.energy.gov.ua
16. Уманські ЕМ вул.Енергетична,14, м.Умань

Ченчик Сергій Юрійович

4-68-50 kanc_umg@obl.ck.energy.gov.ua
17. Христинівський РЕМ вул.Пушкіна,16, м.Христинівка


2-26-66 kanc_ht@obl.ck.energy.gov.ua
18. Черкаський міський РЕМ вул.Михайла Вербицького,1, с.Червона Слобода

Трохимець Вадим Петрович

35-13-42, 43-75-52 kanc_ckg01@obl.ck.energy.gov.ua
19. Черкаський РЕМ вул.Надпільна,51, м.Черкаси

Батурін Юрій Володимирович

32-10-20 kanc_ck@obl.ck.energy.gov.ua
20. Чигиринський РЕМ вул.Гайдамацька,69, м.Чигирин

Частов Володимир Іванович

2-66-54 kanc_cg@obl.ck.energy.gov.ua
21. Чорнобаївський РЕМ вул.Михайла Старицького,13-а, смт.Чорнобай

Остроушко Вадим Володимирович

2-21-73 kanc_cb@obl.ck.energy.gov.ua
22. Шполянський РЕМ вул.Героїв Крут,72 а, м.Шпола

Висотенко Володимир Іванович

5-20-56 kanc_sp@obl.ck.energy.gov.ua
23. ВП «Черкасиенергоремонт» вул.Михайла Вербицького,1, с. Червона Слобода

Трусов Сергій Олександрович

71-68-44 grov@obl.ck.energy.gov.ua


Закрыть